Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


Nedostatky na stránkách a jejich budoucí vývoj PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator    Středa, 20 duben 2005

Jistě si již většina z Vás všimla, že né vše na těchto stránkách funguje bezproblémově a nesplňuje to tak zatím zcela Vaše očekávání. Jedná se především o některé nedostatky ve fórech. Proto se Vám zde pokusím osvětlit stav těchto stránek a jak se budou dále vyvíjet.

Známé nedostatky a jejich popis:

Patrně největším nedostatkem pro Vás uživatele je nemožnost vkládání příloh, pro Vás nejčastěji fotek, do zpráv ve fóru. Bohužel tato služba zatím není v provozu, jelikož se na stránkách vyskytly chyby. Nicméně chybové stavy jsme již analyzovali a pracujeme na jejich odstranění.

Dalším nedostatkem, taktéž ve fórech, je nezobrazování prvních zpráv, vytvořených při zakládání nového tématu. Nicméně i zde provádíme dohledání chyb a jejich odstranění. Je zde však určitá možnost jak můžete dočasně obejít tuto chybu, a to tím, že Váš vzkaz vložíte až jako první odpověď na nově založené téma. Nicméně to je pouze dočasné řešení a my se pokusíme zajistit plnou funkčnost fóra a všech jeho služeb.

Dále též víme o drobnější chybě při vkládání nového záznamu do kalendáře. Po vložení nového záznamu se objeví chybové hlášení o neúspěchu při pokusu o vložení tohoto záznamu nicméně záznam je vložen a plně funkční. I zde se budeme snažit jednat nápravu, aby Vás tato chybová hlášení zbytečně nemátla.

Jistým problémem pro hladký chod našich stránek mohou být i budíky, umístěné v levém horním rohu úvodní stránky a sloužící k měření přístupů na stránky. Pro ty z Vás, kteří používají starší a méně výkonné počítače, je vhodné tyto budíky vypnout, jelikož si tento prográmek řekne o značnou část výkonu Vašeho počítače. Stačí si to odzkoušet a poznáte sami, zda je vhodné je mít vypnuté, či nikoliv. Možnost vypnutí se nachází v Hlavním menu, pod kategorií Budíky, ale je dostupná pouze pro registrované uživatele. Ale já osobně věřím, že vzhledem k jejich originalitě a výbornému zpracování nebudou Vámi brány jako nedostatek, ale jako pěkná, i když tedy náročná, vychytávka :-).

 

Vysvětlení stavu našich stránek a jejich dalšího provozu:

Je nutno tedy jasně říci, že naše stránky jsou stále ještě v určité dokončovací fázi a dále se na nich pracuje. To co je již v současné době v provozu, je taktéž potřeba ještě řádně otestovat a nalézt všechny chyby a nedostatky. S tímto nám můžete pomoci i vy, a to tím, že nás budete případně informovat o chybách či nedostatcích, které Vám budou bránit v plném a spolehlivém využití těchto stránek. Možnost informovat nás máte přes e-mail v kolonce „Kontaktujte nás" v Hlavním menu, anebo v nově zřízeném fóru „O nedostatcích" na stránkách.

Jak jsem již zmínil, tak se na stránkách stále pracuje jelikož Vám zde chceme nabídnout co nejširší škálu služeb, informací, zábavy a také dostatek prostoru pro Vaše prezentace a fotogalerie.

Samostatnou kapitolou je i Vaše možnost přispívat na tyto stránky svými články, cestopisy a reportážemi, které nám můžete zaslat e-mailem a my je po jejich schválení (nikoliv korektuře) umístíme na stránky. Pod pojmem „schválení" berte prosím jen posouzení publikovatelnosti textu a fotografií, a nikoliv opravy gramatiky (s tím bych já měl stejně problém) a nějakou korekturu textu, či jeho zkracování a podobně. Bereme to tak, že Váš písemný projev je výrazem Vaší osoby a použití některých slovních obratů v možných článcích má pouze navodit určitou atmosféru o popisovaném zážitku. A z tohoto důvodu Vám jej nebudeme opravovat  a ani jinak do něj zasahovat. Nicméně nebudeme publikovat žádné články, které by dle nás překročili hranice slušnosti a vulgarity, případně mohly vyvolávat nějaké rozmíšky a konflikty mezi samotnými bajkery, ať už registrovanými zde či nikoliv, a nebo i jinými skupinami obyvatel.

Všem Vám přeji pohodu na cestách, slunečné počasí, levnější benzín a hlavně, vždy bezpečný návrat domů.

 

                                                                                   /jura@bajkerjakcyp.com/< Předch.   Další >

Diskuze k článku:
Zatím žádné příspěvky

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 47


Hlavní strana
Advertisement