Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


Sraz v Třebíči 2005 PDF Tisk E-mail
Příspěvek přidal Hlava    Čtvrtek, 28 duben 2005
Zde nám pan HlavaXBR zaslal svou reprtáž z motosrazu v Třebíči - Březové 2005. Jedná se o první článek, doručený naší redakci registrovaným uživatelem a my jej zde s radostí uveřejňujeme.

Třebíč-Březová 2005

HlavaXBR

 

Ve dnech 22-24.4.2005 proběhl v kempu Březová nedaleko od Třebíče motorsraz i když počasí v tuto roční dobu nebývá vždy naším akcím příliš nakloněno, myslím že si pořadatelé mohli v pátek oddychnout. I když v předchozích dnech pršelo a teplota teploměru klesla proklatě nízko...., po celý víkend bylo přes den krásné slunné počasí snad jen ta teplota mohla být o nějaký ten stupínek víš zvláště pak v noci !!!

 

     krasavice nebezpečnájó taloši to umí

Ale pojďme k samotné akci, já sám sem se zúčastnil pouze tradičního sobotního setkání na třebíčském náměstí. Tento zajímavý počin pořadatelů se rok od roka setkává se stále větším zájmem jak motorkářů tak široké veřejnosti. Na tamní náměstí přijedou jak účastníci samotného srazu tak velké množství motorkářů z širokého okolí. Tak že paleta zúčastněných strojů byla opravdu  široká což dokládají přiložené fotografie.

     těžká vozbaChrání proti větru i dešti

Po samotném  asi 45 minutovém defilé strojů na náměstí následuje odjezd na vyjížďku, tak jako ostatně na každém srazu. Zprvu sem váhal jestli se jí mám účastnit, vzhledem k tomu že jsem ke svému motocyklu Honda XBR teprve před krátkou dobou připojil sidecar měl sem trošku obavy abych nezpůsobil v koloně motocyklů nějakou nepříjemnost protože se s tímto spřežením teprve učím jezdit! Naštěstí vše proběhlo bez problémů a tak se mi podařilo natočit i krátké video. Bohužel jak pilot tak kameraman byli ve svém oboru nováčky tak že video není příliš kvalitní přesto doufám, že vám alespoň trošku přiblíží atmosféru této akce... .

     Klasickej nakedbikeKrasavec nablýskanej

Za závěr bych chtěl všem zúčastněným a všem motorkářům vůbec popřát hodně podobných vydařených akcí, i když ani tato se neobešla bez menších šrámů což ostatně uvidíte i na videu které si tady můžete stáhnout.

 

                                                                                                          HlavaXBR

Video ke stažení ZDE< Předch.

Diskuze k článku:
Zatím žádné příspěvky

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 49


Hlavní strana
Advertisement