Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


Výlet na macháč PDF Tisk E-mail
Příspěvek přidal Michal    Pátek, 17 červen 2005

 

Západ slunce na macháči

Zdar jak cyp všem bajkerům i jiným cypům. Konečně nám Horňas (bajkerjakcyp) zaslal dlouho slibovanou reportáž - cestopis z květnového výletu na Máchovo jezero. Skupinka alkoholiků a megačůůůůr z Ostravy se rozhodla omrknou krásy za hranicemi moravy a opět po nějakém čase mrknou do čech. A jak Horňas píše, tak to stálo za to :-)))

 

Takžéééé...

a už rofičíííízačlo to asi takhlé: po koncertě tří sester jsme se někeří totálně zgruchali, kde jinde než v supp.... že jo a mezi řečí, což jsem si ráno nějak zvláště nepamatoval, jsme se s brdečem (alias hyenou skvrnitou) domluvili, že on má v pátek nějaké zařizování v čechách, takže se pak potkáme v sobotu na máchově jezeře - to se odehrálo asi v úterý.  No ve středu jsem to probral s jiříkem, který mi řekl chodž do pi4i nemám prachy. Tak jsem to hodil na icq hombremu, který si nechal lhůtu k odvolání, boltn se toho chytil hned a takový okolokomíňáci papučovití jako letos jsou Zenon,  Cage a Petrosa... tak těm jsme ani nevolali J))

V pátek jsem se plazil za barem jak želwa a nemohl jsem se dočkat rána, kolem půlnoci kolem mě protancoval Striťák, že zítra jede taky... pohoda. Taky Hustler slíbil účast...

Bajkeři jak cypSobota 10.30 vyráží pět motorkále na Macháč, super je, že pan Boltn kříčí, kam jedeš hornas, pojedeme po jedenáctce (todleto  co křičel, si pamatujte)

Hustler se svoji Lucií, Striťák, Boltn, Hombré a já se Štěpánkou vyrážíme....

Vedro jak cyp.

Pan Boltn se nám začal ztrácet už na začátku a tak jsme na něj v Opavě na benzince u Globusu museli 10 minut čekat, super, v tom vedru.. měl jsem ho rád...

Cestou necestou ...Opava, Bruntál, Rýmařov, Šumperk, Zábřeh a první zastávka byla až v Orlických horách... Tam jsme hodili oběd. bylo asi tak něco po 14 hodině.. tešili jsme se, že proletíme HR KR hodíme to na Jičín a za dvě hodky jsme u vodičky.

ALE

Do čela se dostal pan Boltn (rolls - royce mezi navigátory) a těsně před hradcem uhnul za našich protestů na pardubice. Kdo si ho dovolil osočit, dostat megačočku, protože Bolťák už má něco nahrkané, né?

HombréééééProtože se mi zvedá tlak ještě teďka když to píšu, nebudu to moc pitvat, prostě bylo vedro jak sviňa, potíme se a bolťák je kilák od kiláku víc zmatenější. Typický chlap, že by se mohl zeptat na cestu, nebo aspoň číhnout mapu ho nenapadlo dříve než až u Přelouče, že... :))

 

Pohodička... no tak jsme si nadali do chujů a jeli dál. Jako omluvu nám pak náš milý Boltáček večer koupil nějaký drinčík, takže vše odpuštěno, jenom až někdy pojedete s Boltnem, nenechte se zmást, že ví kam jede....

A sme tuTo už nám mezitím volal párkrát Brdeč se Smeťákem, protože zajistili super chatku přímo v Doksech. Místo v 16,00 jsme dojeli něco po 18,00 tak jsme hodili spršánen a fičák na pivo, večírek, další pivo, mistrovství světa ve stolním fotbálku, pač jsme ně něj všichni mistři, další pivex, nějaký špek na pohodu, večírek v chatce, křeslo pro Boltna, Štěpánka oskar za nejlepší kameru večera, další špek, doutníček a večírek no here.

Vitamíny musí býtRáno budíček, pohodička, snídanička. K vodičce. Sotva co jsme zaplatili vstupné rozhodl jsem se kamarády upozornit na pitný režim, takže jsme sedli, hodili pifko, špíček, lodičky, šlapadla..... zewling... v 16,00 jsme skočili na bajčíky a s přestávečkou na jidylko jsme byli po 22,00 doma.

Jak jsme se později shodli, byl to rolls-royce mezi víkendy a bude jich víc J)

                                                                                                                     Hronas.

Krátké video z výletu ke stažení ZDE.< Předch.   Další >

Diskuze k článku:
Hyene   (17.06.2005 11:17:21)
Jo souhlasím, že se ten víkend hodně luxusně powedl. Až budu velký a koupím si motku tak se možná s Váma někdy svezu.

jura   (17.06.2005 14:19:42)
no škoda že mi to nevyšlo .....chtěl jsem jet, ale ..... no šak to znáte :-)))) .... ale přiští týden si užijem tu oravu, bajku zdar a cruiserům zvláště :-)))

BOLTN   (18.06.2005 05:51:50)
. . .Ahoj, no tak jsem to trochu neukočíroval, ale jak říkal Hombre - jeli jsme se hlavně projet ne? :-)

hombré   (18.06.2005 12:41:14)
Co dodat ......
Potkalo se pár dobrých lidí na pravém místě a v pravou chvíli ........
Už se zase na Vás těším ...... Vy megačůry......

Jen houšt takovým akcím .....
Každopádně děkuji organizérům za perfektní zorganizovávání těchto luxusních akciček .......

hombré   (18.06.2005 12:42:25)
p.s. Boltne , mi ta zajíždka nevadila ..... :-)))))

Striťak   (22.06.2005 17:12:22)
musim říct že na to že mi bolťas řekl že se někde jede v sobotu v patek kolem 13 hod a ja se rozhod večer že teda s tou bandou čůramedánůůů pojedu taky tak to byla pohoda....

tak zdar jak cyp a zas někdy někde... ;-)


Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 6


Hlavní strana
Advertisement