Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


Bodový systém PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator    Středa, 29 červen 2005

Image

A je to tu!
Čus Motorkále!
Jak už asi víte, schválili nám bodovej systém. Nevím jak Vám, ale mi to hnulo vším, co mám v útrobách a nejvíc nervama. Je sice pravda, že na cestách se děje spousta hnusu a humusu, a že tam jezdí i lidé, co by raději měli chodit jen pěšky, a navíc za doprovodu. A to vše mají změnit "SLAVNÉ BODY"? To si myslím, že asi těžko.

Brát body za pásy a podobné hovadiny je asi fakt blbost. Na druhou stranu je pravda, že něco už konečně muselo přijít a změnit se, ale body to nejsou!

Myslím, že každý musíme začít u sebe a ne u bodů. Jsme všichni na stejné lodi a na stejných cestách, tak proč na to máme doplácet zase jenom my řidiči? Ať trpí i chodci a ostatní čůrové, co se tam někde někdy motaj. Jakej je rozdíl jestli jedu na červenou nebo lezu jako chodec na červenou? Myslím, že červená je červená a mezi tím není žádný rozdíl. Jenže nás řidiče budou za to buzerovat neboť jsme bezohledné H....A a P.....A. Kdežto chodec je jen chudáček, který spěchá na šalinu, či na šichtu a ti naši důchodci (akční hrdinové) fičící za slevama do hypermarketu můžou porušovat všechno a všude, nic se přece neděje. 

Nemluvě o tom, že my bajkeři "jsme prý ta největší havěť na cestách, co může být"!
Prý jezdíme rychle, ohrožujeme všechny ostatní, předjíždíme, kde se nesmí apod. Ale, když nám tam nějakej strejda v klobouku s vajcama na zadním skle a fajkou v papuli vjede a nedá přednost, to je normální a máme s tím počítat?! Tak já s tím počítám a proto jedu "rychle", ať mě ten strejda nedohoní. Takže body jak body, ale každý z nás by si měl šáhnout do svědomí a uznat, že není všechno ideální a že vše na cestách není košér.
Tak ať se zkusí zamyslet naši "drazí a milovaní" zákonodárci a policie, že nejde jen o to někoho zkásnout a teď mu vzít i body, ale prevence je někdy lepší a účinější, než buzerace a represe. A proto se modleme a věřme, že senátoři jsou inteligentnější a chápavější než poslanci a tento návrh nepustí až k prezidentovi. Jinak Bůh s námi a zlé pryč.

Chovejme se k sobě jako lidi a buďme trošku ohleduplní k druhým a oni možná budou k nám!

Krásnou a sluncem prozářenou jízdu, modré nebe nad hlavou, fajne baby, sem tam nějaký luxusní večírek v našem oblíbeném klubu na Stodolní (nebudu jmenovat, že jo Horňas?)Vám všem bajkerům přeje ten, co si myslí, že body nic nevyřeší.

Čus, čus a čut, čut - NOREK< Předch.   Další >

Diskuze k článku:
jura   (29.06.2005 11:10:09)
jo taky mám z toho návrhu bodovýho systému nějakej zvláštní pocit .... se mi zdá, že to bude hóóódně o korupci :(

NOREK   (29.06.2005 13:13:36)
asi nejen o korupci to bude .........

hornas   (29.06.2005 13:18:11)
bude to hnus.
nehledě na to, že za celou dobu co jsem měl papíry jsem měl celkem štěstí a pokud bylo malinko. a takhle budu bez tak do roka bez papíru...

už to vidím, motorkále pojedou někam kalit, klasika kilčo sem kilčo tam a ten kterýmu budou chybět dva body do limitu za nima "pofičí" s dvouhodinovým zpožděním.

Hombré   (29.06.2005 16:16:28)
Mno chytří moc nejsou !
A blbí nato aby to schválili .....si myslím že jsou ....
ale zatí tomu furt nevěřím ....


Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 8


Hlavní strana
Advertisement