Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


Motorkále sqwoš 2005 PDF Tisk E-mail
Příspěvek přidal Marek    Pátek, 15 červenec 2005

Image

Bajkeři motorkále sqwoš

Tak aby se neřeklo, že pořád chodíme jenom večírkovat a nebo jezdit na motkách, tak občas teda jako sportujeme. Proto jsme uspořádali tento malej turnájek ve sqwoši. Jelikož chceme toto každý rok opakovat, tak jsme s dovolením Pavly uspořádali Hrkačův memoriál na památku našeho kamaráda.

 

 

Image

Je pátek a nervozita u mě vrcholí a vím, že nesmím jít nikam na pivo, aby z toho nebyl večírek a já mohl ráno v devět vstávat a měl formu jak cyp. Byl jsem se večer podívat na kluky jak na motkách odjížděli do Mongolska a cestou se stavil se Stríťákem jenom kouknout, co se děje na Stodolní. A děli se věci, nějak mě to tam vcuclo a vysmykalo až v pět ráno, kdy jsem spokojeně usnul. Ráno v devět budíček, špatný den, lehvě mě pobolívala hlava, jazyk nalepený na vrchní patro a já už teďko vím, že to bude pro mě těžký turnaj. Přijíždí pro mě Horn, protože jsem nechal auto někde na Stodolní a kdybych polismenovi dýchnul do kouzelné fujary, určitě by to nebyla ta správná tónina. V deset všechno propuká. Dojíždíme poslední a vidíme, že všichni jsou už na místě. Nezbytná organizace převlíkání a losování do skupin. Mám skupinu smrti : byl jsem tam já, Zuzana, Hustler, PetroSa + Andrejka. Druhou skupinu tvořili borci : Horn, Rykas, Valda a Jiřík.

 

Image

Ještě že tak, jinak v jejich skupině bych byl jenom jako loutka. Probíhali líte boje, kde o zábavu nebyla nouze a některé obětavé zákroky byli na hranici gymnastických výkonů.

 

 

 

 

 

 

Image

Chtěl bych zde také poděkovat Paťasovi za luxusní občerstvení, které dodal. Dále bych chtěl poděkovat oranžové opičce Sqwerovi, protože jejich firma věnovala do soutěže qwalitní ceny.

 

 

 

 

 

 

Image

No a jak to tedy dopadlo? Vyhrál Rykas, druhé místo obsadil Valda a třetí místo Hustler. Já, ač po pěkném večírku, jsem obsadil nepopulární bramborovou příčku.Už se těším na příští rok, kdy možná chytnu formu a nebudu večírkový a více uvědomělý, ale hlavně na tu fajnou partyju, která se letos sešla.

 

                                                                                                              Hyene

 

 

 

Forogalerie zde:

 

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image< Předch.   Další >

Diskuze k článku:
Maya   (19.07.2005 16:59:54)
Marku tebe je na ty soustruhy škoda, piš knihy. Lidi je budou kupovat a budou se smát, si ukecanej jako Halina Pawlovská:))))))))))))


Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 71


Hlavní strana
Advertisement