Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


Večírek jak cyp PDF Tisk E-mail
Příspěvek přidal Hlava    Úterý, 26 červenec 2005

Image

Vidět Ostravu a zemřít. :-)

 

Tak se opět přiblížil víkend a vyvstala otázka, co s ním? Motosrazů sem už tak nějak přejedený a tak sem si řekl, že by to chtělo změnu. A nedalo to ani příliš práce a už se mi v hlavě začal rodit plán, ano navštívím město večírků a skvělých přátel - Ostravu.

 

Image

 Bohužel v pátek počasí nepřálo, a tak sem místo motocyklu využil auto. V pátek mě čekala první etapa do Hutiska u Rožnova, kde sem navštívil kolibu Na Fojtství. Pracuje tam můj dávný kamarád a tak nebylo o zábavu, jídlo ani pití nouze. A když personál viděl jak se bavíme, přidal se s větší části k nám. Majitel to však nesl nelibě a zavřel. To nám nebránilo pokračovat v bujarém veselí až do chvíle, kdy už nebylo co pít. Než jsme šli spát někoho napadlo, že bychom si mohli zajezdit na ovcích popásajících se v nedaleké ohradě. Přilákat je k nám nebylo až tak těžké, ovšem osedlat si některou z nich se nikomu z nás nakonec nepodařilo. Ale i tak legrace to byla veliká a někteří měli potíže trefit z lesa, ve kterém se ocitli při zuřivém pronásledování ovcí.

Image

A nadešla sobota, den D. Kolem oběda sem se přesunul do Ostravy, kde jsem nejprve navštívil přátele, kteří tak říkajíc nejsou právě večírkoví, což se později ukázalo jako omyl. Ale to už mi volal sám král večírků,že prý se v Odrách jedou závody dragsterů, a tak že se setkáme tam, aby bylo kultuře učiněno zadost. Bohužel hanebný přístup pořadatelů k organizaci a špatné počasí zavinily, že jsme byli ochuzeni o jízdy motocyklů a tak jsme předčasně odjeli! Náš přesun do Ostravy doprovodil skutečně intenzivní deštík, což jistě ocenili posádky obou automobilů kochajíci se pohledem na trpící motorkáře:-))) (mimochodem například na místního admina moknoucího na svém Drag Staru).

 Image

 Image

 Image

Po cestě jsme ještě zastavili v jakémsi motobaru, ale vzhledem k tomu že nejsem místní, nic mi to místo neříkalo - redakce jistě ráda doplní o co se jednalo (pozn. redakce: samozřejmě se jednalo a motobar paní Hanky, tedy AZYL v Bílovci)! Tam padla definitivní rozhodnutí, kdo se obětuje a večer s námi vyrazí a kdo zůstane zbaběle doma. No následovalo ubytování přímo u pana krále, ale ještě než jsme vyrazili posilnili jsme se lahví slivovice a zhlédli motorkáři jistě oblíbený film „Ve stínu gangu". Tato luxusní kombinace nás přivedla do přepychové nálady, ale to už nás taxík vezl do Stodolní ulice.

Image

Musím upozornit, že já se na to těšil jako malý kluk a už týden do předu jsem přemlouval své přátele aby jeli se mnou poznat noční Ostravu. Protože jak sem často vykřikoval „kdo nepil na stodolní jako by nebyl".  No a byli jsme tam, v baru Support na Stodolní. Popisovat jak to tam vypadalo je sice zbytečné, ale přesto aby si čtenář s námi mohl alespoň imaginárně přičichnout k té skvělé atmosféře která tam vládla.  Takže ve zkratce asi takhle, ženy-luxusní, obsluha-bystrá, DJ?- pravda ten na první pohled nevypadal příliš duchaplně, ale servírovat muziku se mu dařilo, a nakonec není tam od okukování, ale proto aby hrál:-)))). No a pak pijani, těch tam bylo opravdu požehnaně a pohled na jejich tempo nasvědčoval, že někteří z nich už mají za sebou několik extraligových duelů v konzumaci alkoholu, jak oni sami stroze říkají „večírků".

 Image

 Image

 Image

Musím přiznat, že mě tamní atmosféra v ničem nezklamala. Opravdu moc skvělá akce a výborní lidé, takže tímto děkuji! Ale zpátky do baru, čas běžel a věřte nevěřte první komu ztěžkli v rukách žezlo a jablko byl sám král večírků. Naštěstí mu nedalo příliš práce usadit se na trůn, za který si zvolil stůl nejblíže za jeho zády. No a když se král trošku vyspal, rozhodl že bitva už je tak jako tak prohraná a zavelel k ústupu (kdo by snad chtěl pochybovat o přesile našich nepřátel, věřte že jenom tequily jsem napočítal asi 14 druhů)! Pak už následoval jen spánek, snídaně a přesun domů který byl vzhledem ke zvýšené hladině alkoholu v krvi a vzdálenosti 250km, kterou bylo nutné absolvovat, docela adrenalinovou záležitostí.

Image

Na závěr se chci omluvit, že tentokrát je počet fotografií poněkud menší to však vůbec není ke škodě účastníku, což dokazují ty přiložené:-). A ještě, pokud bych se snad někoho tímto článečkem  dotknul, nebo jsem  na někoho zapomněl, jako omluvenku přikládám svůj účet, který mi obsluha ráda doplnila časovým údajem a podpisem, za což také děkuji, protože to je to jediné co mi z téhle cesty zbylo.  No a na úplný konec snad ještě „Sbohem Ostravo", anebo spíš „Brzy nashledanou"? Kdo ví?

Hlava XBR  

 

Zde ještě nějaké to foto :

 Image

 Image< Předch.   Další >

Diskuze k článku:
jura   (26.07.2005 14:18:00)
Večírek byl dobrej jak cyp. Jen škoda, že pro mne to byl už tředí den v kuse, tak jsem nebyl již dostatečně čilý ..... ale ustál jsme to :-)))))

HlavaXBR   (26.07.2005 14:25:50)
No bavil sem se neskutečně a pevně doufám že to v tomto složení nebylo naposledy!!!!

Hyene   (26.07.2005 14:30:43)
Taky jsem byl po druhém večírku, nevyspán, ale jsem rád, že jste dorazlili Hlavíku, myslím, když bude zasek někdy možnost, je třeba to zopakowat.

NOREK   (26.07.2005 15:07:17)
Mi to uteklo musel jsem makat a podle článku mám čeho LITOVAT :-)

boltn   (27.07.2005 09:06:45)
hmmm, pěkně syněčci. no já jsem byl prac. v čechách, ale i tak jsem byl duchovně s Vámi a s panem JELINKEM :))

iridales   (28.07.2005 19:22:28)
Hlaviku, Hlaviku.... Už se na tebe těším do Brna 6. 8.:o))

ofa   (29.07.2005 14:31:57)
Tož dobry večírek jak cyp... :-))


Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 69


Hlavní strana
Advertisement