Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


Popůvky srpen 2005 PDF Tisk E-mail
Příspěvek přidal Hlava    Úterý, 16 srpen 2005

Image

Stává se nepěknou tradicí, že poslední dobou přináším zprávy spíše z pitek než z motoakcí! I když ono jaký je v tom rozdíl, i mezi motorkáři se najdou „hnusní" abstinenti že. No a já k nim bohu díky nepatřím, a tak dnešní vyprávění bude mít jistě časové díry a skončí dřív než skutečně skončilo.

 

 

Tak že k věci, tahle „slezina" byla už třetím pokračováním skvělého nápadu skvělých lidí! Setkávají se na ní „virtuální" motorkáři i když se jedná o skutečné bikery a bikerky většina z nás se zná spíše z netu než ze sedel svých pekelných strojů. Zůstává ke škodě, že se neustále sjíždíme spíše v plechovkách než na motocyklech a dřívější výmluvy na počasí byli tentokrát neopodstatněné bo bylo skutečně krásně. A tak si i já sypu popel na hlavu a vyzvedávám hrdinství lidí jako Matýsek kteří předvedli jak se má vzorný motorkář chovat :-)

Image

A teď co se dělo?  Jako vždy se začínáme sjíždět v pozdním odpoledni a nedočkavci netrpělivě vyhlíží ty méně nedočkavé, probíhá srdečné vítání a líbání, vzhledem k tomu že spousta z nás se vídá 4x do roka pouze zde! Někteří z nás dostávají i drobné dárky holky plyšáky alkoholici lahve z ovocnými destiláty.

 

 

Image

Zábava se začíná rozjíždět. Je sobota večer na některých je vidět že to není jediná akce kterou tento víkend absolvují. Jiní s úsměvem hledí do sklenic plných multivitamínového džusu a se supí trpělivostí vyčkávají až ti ostatní rozehrají komickou partii. A je to tu, některé slečny odhalují své spodní prádlo, samozřejmě stylově zbarvené do oranžova „ala KTM"! Všichni jsou označeni samolepkami se svými nicky, zřejmě pro pozdější identifikaci. Hladina alkoholu, adrenalinu a u některých i jiných hormonů začíná prudce stoupat. Tančí se pochopitelně jako vždy především na vyvýšených předmětech,  čím víš tím líp. Jen DJ notně pokulhává za tempem naší zábavy, na což je často upozorňován naštěstí pro něj jen slovně. Bohužel nezadržitelně se blíží chvíle kdy nad námi začíná vítězit alkohol a únava..... 

Image

.......společnost řídne. Jisté vzpružení přichází v podobě vystoupení duchamdlého majitele ZX-9R, který se svým strojem vjíždí dovnitř a začíná zadýmovat. Některé podnapilé slečny to zprvu snad i rajcuje,  ale jen do té doby než zjistí, že jeho nástroj je příliš horký:-))))) Pak už všichni prchají ven někteří i okny. Mladík si užívá svých 10 minut slávy, opouští hospodu, vjíždí na silnici a po padesáti metrech naráží do betonového pilíře dálničního mostu. Likviduje svůj stroj a láme si zápěstí. Kamarádi ho odvaží na ošetření a motorka je odtlačena zpět do restaurace, kde je vystavena snad i jako odstrašující příklad pro nás ostatní. Bohužel je to tu, i mě zmáhá notná dávka alkoholu a ulehám ke spánku. Až ráno se dozvídám, že kolem třetí hodiny proběhla ještě nějaká zajímavá show u bazénu. Bohužel neviděl sem, nemohu okomentovat :-(

Image

Ráno se probouzím, slunce už je hodně vysoko, přesto všechna auta okolo jsou plná podobných nešťastníků jako sem já. Otvírám láhev kofoly, mám dvě, matně si vzpomínám jak sem si je hnán pudem sebezáchovy při placení lístku poručil neotevřené na ráno. Jdu na obchůzku, na pokojích i v autech se stále spí, ale to nejlepší k vidění je na schodech zahradního výčepu. Leží tam dva spací pytle z neznámým obsahem, ale co to nevidím z jednoho kouká motocyklová přilba. Podívám se skrze poloodkopené hledí dovnitř a na čele vidím cedulku Matýsek. Nádherný pohled, mimochodem sem moc rád, že si dojel. Takže tímto ti děkuji za účast.

To už se ale probouzí i ostatní. Hříšníci platí své lístky ze včerejší noci, všichni popíjíme kávu a pomalu se začínáme loučit. Po chvíli nasedáme do svých aut a rozjíždíme se do všech koutů naší republiky.  Kdo nebyl nepochopí, skvělá atmosféra, neuvěřitelní lidé, jedinečná akce! Díky, díky vám všem a už teď snad mohu říct za ¼ roku nashledanou, moc se na vás všechny těším. A těšíme se i na nové tváře, doufám že se k nám příště připojíte, nebudete litovat !!!

HlavaXBR< Předch.   Další >

Diskuze k článku:
jura   (17.08.2005 11:32:18)
opilci jedni :-)))))) ........ někdy Vás tam budu muset přijet zkontrolovat, jinak se mám pocit uchlastáte ! ... :-))) .... jen o VanDana nemám obavy, jelikož je to zapřisáhlej abstinent, ale co ty Hlavoune a Hyena ... v tom Vás nemohu nechat samotný .... :-)))

HlavaXBR   (17.08.2005 13:37:58)
no to kuwa nemůžeš cype jo vandan je ten sup s tím multivitamínem ale pssst:-))))))))))))


Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 64


Hlavní strana
Advertisement