Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


Játrolam 2005 PDF Tisk E-mail
Příspěvek přidal Marek    Pondělí, 05 září 2005

Večírek se vydařil

Jako každý rok tak i tento, netrpělivě čekám na pozvání na Játrolam, který pořáda Rutan společně s Džidži. Hurá, byl jsem nominován mezi vyvolené a i já cyp z Ostravy, ač momentálně dlouhodobě antimotorkále a jenom posraný Autista.

 

 

Celý týden jsem natešený, jako na první rande. Je čtvrtek a Rutan mě ochromil informací, že původní místo srazu odpadá a pracuje se na náhradní alternativě. Jelikož jsem to neodpružil v kolenou, dostal ode mě lehkou sadu. Večer dostávám info, že akce bude jenom na jiném místě v Zubří.

Hýýýr pokus o zlomení játry

Ráno se probouzím skoro s rukou v trenclích a zjištuju, že to rande bude asik velmi dobré. Sbalil jsem si svoje sračky a přihodil pár věcí od ostatních a vyzvedávám Papuance a Ofu a řítíme se směr Zubří.Cesta na pohodu čut čut, dorážíme na místo, kde již je pár lidiček. Pár organizačních věcí kolem akce a kolem osmé je již všechno nachystáno, dojíždějí postupně ostatní. V pátek počítám tak kolem 40 lidiček. Uááá, je zaděláno na luxusní večírek. S přibývajícíma hodinama nálada a monžství alkoholu začínala nabírat na intenzitě. Začíná znít muzika čím dál hlasitěji a první odvážlivci se vlní v nějaké divné křeči, někteří se dokonce snaží tančit. I já přidávám pár tanečních kreací, ale asik jsem měl špatné cvičky a proto se klidím do sekce hlediště a přidávám se ke koukačům.

Budííííček

Zábava se protáhla do brzkých raních hodin kdy kouhot již hlásil budíček. Usínám, pěkně znavený, ale již v půl osmě probíhá nějaký budíček a někdo zavelel na ranní rozcvičku, proto okamžitě vyskakuju z postele a hledám si svou značku, na kterou se mám postavit. Vyjíždka motorek je stanovena na desátou hodinu. Jedou se project na letiště, kde jsou uspořádány sprinty motek a Strítak s Rutanem ukážou, co se na motkách naučili.

 

Sobotní odpoledne - proště pohoda jak cyp

Na druhou hodinu je domluvený Paintabal. Myslel jsem si , že jsme v tomhle špička, ale nějak jsem asik někde udělal chybu a dokonce po třech hrách vzdávám a hážu flintu do žita, jsme na konci z dechem. Dojíždíme zpátky na základnu, kde dojeli další učastníci a začíná zase zábava. Bylo vyhlášeno pár soutěží, kterých s neučastním, neb sport by mě mohl vyčerpat tak raději ležím na zahradě a oddávám se krásnému zewlingu.

 

Taneční kreace

Večer se naráží už asik 4 sud piva a nálada začíná opět přibývat, vypráví se příhody, zážitky a začíná se tancovat. Přichází nejvíc nejvíce povolaná na tanec Tereza SV, myslím co ta vystřihla za šou, smekám, ta by utančila i Harapese. Zábava pokračuje zasek do raních hodin, já bohužel ulehám dříve neb všechny své síly jsme nechal někde v pátek.

 

Jo nálada byla výborná.

Nedělenka je ve znamení vstávání  a času odjezdu, loučím se s lidičkama co odjíždějí a sám jedu směr Ostrava. Byl to luxusní víkend, s luxusníma lidičkama, moc jsme si to užil a o zábavu nebyla nouze a zasek se potvrdilo, že tyhle srázky nejsou o počtu navštívených lidí, ale o tom, že jsou lidi na pohodu a umí se bavit a smát. Ještě jednou dík Rutane a Džidži, přijedu určitě zasek a to už budu motorkále.

Hyene

 

I.část fotogalerie je umístěna zde :

(Zbývající fotky a videa budou vloženy do samostatné galerie)

 

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

Image 

 Image

 Image

Image 

 Image

 Image

Image 

 Image

 Image

Image 

 Image

 Image

Image 

 Image

 Image

Image 

 Image

 Image

Image 

 Image

 Image

Image 

 Image

 Image

Image 

 Image

 Image

Image 

Další galerie budou následovat. Hned jak bude chvilka tak je tady vložím. A to včetně velmi veselých videí ...... :-)< Předch.   Další >

Diskuze k článku:
HlavaXBR   (06.09.2005 07:50:15)
Gratuluju jak ke skvělé akci tak k prima fotkám z ní těším se i na ty další:-)


Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 62


Hlavní strana
Advertisement