Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


Lůůk hýýýýýr - večírkové videa z Játrolamu 2005 jsou zde !!! PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator    Úterý, 06 září 2005

Zdar jak cyp všem, tak konečně je zde velmi očekávané a žhavé zboží. A tím není nic jiného, než autentické záběry z letošního Játrolamu. Pozor některé záběry mohou být zdraví nebezpečné, hrozí roztržení bránice !!!! :-)))

Vámi požadované video se zobrazí po kliknutí na obrázek !

No radši začneme hezky zlehka a jako první nabídneme videa zobrazujicí naše kempování u Rutana na zahradě, stroje na kterých účastnící dojeli, lidi kteří se tam motali a dále také přípravy na odjezd na sobotní vyjížďku.

Image

Video č.1 - velikost cir. 6,8 MB. Zde vám nabízíme pohled na zahradu plnou lidí, motorek a stanů.

 

 

Image

Video č.2 - velikost cir. 5,6 MB. Další pohled na zahradu a vše co se na ní nacházelo.

 

 

Image

Video č.3 - velikost cir. 7,8 MB. Na tomto videu se již bajkeři začínají chystat na odjezd směr letiště Mošnov, kde již čekal Stríťak, aby nám zase mohl předvést jak přes léto vypiloval své dovednosti v ovládání motocyklu. Do akrobatických kousků se pustil také sám pan organizátor srazíku, Rutan a předvedl nám, že i on má nadání streetfightera. ...... jen tak dál chlapci, ale hlavně ofafrně :-)))

 

Image

Video č.4 - velikost cir. 1,5 MB. Víceméně jen krátké pokračování předchozího videa.

 

 

Image

Video č.5 - velikost cir. 8,1 MB. A ještě jedno video zobrazující bajkery chystající se na vyjížďku.

 

 

Tak ale teďkom už jde do tuhého ! POZOR, bo slabší povahy by další videa nemuseli vydejchat, nebo jak říká Case "odpružit v kolenou".

Zde se už budeme věnovat atmosféře, která na Játrolamu panovala a která, snad až na pár vyjímek, vcucla každého. ........ ale jaké kruté bylo, když mě to v neděli odpoledne vyplivlo doma. Musel sem se chytit gauče abych to odpružil ... :-)))

Image

Video č.6 - velikost cir. 8,1 MB. Tohleto video dostalo název "Ze života Hyeny". Nelekejte se, nevložili jsme sem omylem nějakej přírodopisnej film ....... i když vlastně by se dalo o Hyenovi říci, že se jedná o takovou odnož zvířecího (nebo lidkého . to si přebere každej sám) druhu, a to "megamotočůůůůro". Zde Vám Hyene vysvětlí některé své životní pravidla a předvede Vám svůj nekompromisní postoj k špíně a nečistotě všeho druhu a jak s ní umí zatočit. No prostě, Mr.Proper hadra !!!

 

K tomu dalšímu co teď bude následovat mohu říci snad jen to, že to je opravdu šíííííííílené ........ :-))))

A pro jedince méně fyzicky či duševně slabší můžou, být tato videa snad i životu nebezpečná. A také nedoporučuji sledovat tato videa pod vlivem alkoholu. Opravdu hrozí kuriózní zranění typu, vykloubená čelist, či roztržení bránice !!!

Image

Video č.7 - velikost cir. 30,1 MB.  Největší a asi i nejšílenější video! To co tady předvádí Stríťak, TerezaSV, Hombré a Rutan, je opravdu jen pro silné povahy :-)))) Za tyhle taneční kreace by se nestyděl ani Harapes. Dirty dancing hadra. Jestli chcete konečně zlepšit své taneční dovednosti a být pány parketu, musíte nutně vidět !!!! :-)))

 

Image

Video č.8 - velikost cir. 5,7 MB. Co k tomuhle videu dodat? Snad jen to, že zde Hyena předvádí jak nebýt pánem parketu. Já vím, že on se bude vymlouvat na nějaké zakopnutí o koberec, či vystouplou parketu, ale každej kdo tam byl ví, že už měl syneček řádně nachmatáno ...... :-))))) 

 

Image

Video č.9 - velikost cir. 8,5 MB. A zde je malé nahlédnutí do říše snů a pohádek. A v hlavní roli opět Hyene !!  

 

Image

Video č.10 - velikost cir. 2,2 MB. Maxichrupendo a zase ta Hyena !!!!!!!!!!!!!!   :-)))

 

 

Tak snad jste to přežili ve zdraví a pobavili se stejně dobře jako já, když jsem to viděl poprvé ......a nejen poprvé, ale i při každém dalším shlédnutí :-)))) .

Zdar jak cyp všem přeje jura@bajkerjakcyp.com a vůbec celý kolektiv BajkerJakCyp.com

 < Předch.   Další >

Diskuze k článku:
hombré   (07.09.2005 14:20:05)
Opět jedna vydařená akcička na kterou budou všchni zůčastnění dlouho vzpomínat.......

Nemmo   (07.09.2005 17:01:41)
Megabomba, ještě víc a houšť, perte to sem, my už to nějak odpružíme.


Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 63


Hlavní strana
Advertisement