Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


Tak jsem zase online a mohu opět spravovat tento web. PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator    Středa, 26 červenec 2006
ImageNazdárek všem bajkerům, kteří si zvykli navštěvovat tento web a v posledních měsících se nedočkali žádných aktualizací a nových příspěvků. SYPU SI POPEL NA HLAVU, jelikož příčinou tohoto výpadku byla má emigrace z ČR (ze studijních důvodů a taky abych byl bliže moři) a problémy s trvalým připojením k internetu. Nicméně to je již vyřešeno a já se opět mohu plně věnovat administraci. Ne tedy až tak pravidelně, jako když jsem ještě byl doma, ale dost často na to, aby tyto stránky zůstali v provozu.

Tímto tedy chci informovat všechny bývalé přispěvatele a snad i potenciální budoucí přispěvatele, že mi opět můžete zasílat příspěvky (reportáže, cestopisy, recenze, atd., z oblasti týkající se motorek a všeho kolem nich) na můj e-mail jura@bajkerjakcyp.com a já je budu v rámci svých možností uveřejňovat. V případě, že tedy budou publikovatelné. Což posoudím sám :-D .

Tímto bych i rád pozdravil všechny bajkery, které jsem zde potkával a od kterých jsem obdržel spousty veselých a sem tam i věcných článků, které zde již byli uveřejněny. Zvláště se to týká HlavyXBR, Horňase, Hyeny, Boltna, kteří byli aktivními přispěvateli. Nemohu opomenout ani Caseho, jehož článek o návštěvě naší populární ostravské Stodolní ulice se stal doslova hitem :-D . Takže chlapci už se těším na Vaše další příspěvky, takže šup šup, sednout na bajky a rychle sehnat nějaké ty zážitky. Ať nám to tu úplně neumře :-D .

ImageTakže se tam doma mějte jak chcete, piště a posílejte články, fotky a třeba i videa (ne moc velká, ať je nesosám z netu týden) a já na Vás občas vzpomenu, jak budu Vaše články dávat na web a občas budu určitě závidět. To se pak budu muset jit odreagovat na pláž a třeba i mrknout jestli tam neni zase nějaká zajimavá loďka.

Zdar jak cyp všem, jura@bajkerjakcyp.com
< Předch.   Další >

Diskuze k článku:
Zatím žádné příspěvky

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 29


Hlavní strana arrow Aktuality arrow Tak jsem zase online a mohu opět spravovat tento web.
Advertisement