Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


Popůvky po čtvrté PDF Tisk E-mail
Příspěvek přidal Hlava    Středa, 26 červenec 2006
ImageToto je starší článeček, kterej mi nechal HlavaXBR na FTP serveru a kterej sem již nestihnul před svým odjezdem vložit na stránky. Ale snad Vás pobaví i teď, s několikaměsíčním zpožděním. Jsem si jist, že ano, hlavně ty fotečky stojí za zhlédnutí.
Uběhli obvyklé tři měsíce a M&M nás opět povolali do Motobaru Jaroš v Popůvkách . Škoda že hned po ohlášení data došlo k termínové kolizi hned s dvěma jinými, neméně zdařilými akcemi. A tak některým z nás nezbylo než se rozhodovat komu dát přednost. Snad příště bude volba termínu šťastnější a uvidíme se v hojnějším množství.

 Image Image Image

Pořadatelé se pro tentokrát rozhodli dát zábavě určitý formát a protože akce vycházela hned první víkend po Mikuláši padnul návrh přijet v maskách a nutno přiznat, že odezva byla veliká a všichni se výborně bavili. Pro ty nejpovedenější masky byli připraveny i drobné ceny aby tvůrcům nechyběla motivace.

 Image Image Image

Poté co se všichni pokochali pohledem na zajímavé kreace na téma Mikuláš, anděl a čert přičemž většina účastníku to pojala dosti recesivně, šli se už notně unavení maskovaní jedinci převléknout do civilu. A zábava pokračovala v obvyklém tempu, pilo se, tančilo, hrál se kulečník, ale především se diskutovalo. Nové tváře poznávali ty profláklé a naopak. O témata a zážitky nebyla nouze.

 Image Image Image

Protože zasvěcení tam byli a nezasvěcení nepochopí, nemá smysl dění popisovat detailně. Snad jen, že ten polonahý mladík není blázen, ani deviant, nýbrž kamarád, který prohrál sázku! Taky by se slušelo říct kdo vlastně jsme, no jsme „virtuální motorkáři". Tedy jasně, že jsme skuteční, ale poznali jsme se na webu na různých serverech a fórech s motorkářskou tématikou. Takže pokud to někdo čte a líbí se mu tyhle naše setkání, bude vítán.


HlavaXBR


Další fota zde:

 Image Image Image

 Image Image Image

 Image Image Image

 Image Image Image

 Image Image Image
< Předch.   Další >

Diskuze k článku:
jura   (26.07.2006 15:28:54)
Sakryš když porovnám ty anděli s čerty, tak jsem si jistej, že chci do pekla :-))))


Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 50


Hlavní strana
Advertisement