Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


Křtiny 2006 PDF Tisk E-mail
Příspěvek přidal Hlava    Úterý, 17 říjen 2006
ImageLetošní sedmý ročník tohohle srazíku měl pro mě trochu jinou důležitost. Bývalá pořadatelka změnila stroj a s tím i zájmy, a tak sem slíbil, že těch pár organizačních věcí vezmu za ni ........
Už v červenci jsem si domluvil tradiční termín, první víkend v září. Pan provozovatel slíbil že jako každý rok vše ostatní připraví.  Měl jsem v plánu se tam ještě v srpnu zajet podívat a vykoupat se. Bohužel srpen připomínal spíš listopad a tak příjezd do Křtin byl naostro. Areál byl připraven a pan majitel nás očekával.

ImageByl pátek, krátce po poledni, a do příjezdu prvních účastníků zbývala ještě spousta času. V klidu jsme postavili stany a domluvili jak budeme vybírat vstupné. To byla hlavní činnost, kterou jsem měl jako jedinou na povel. No, naštěstí se kolem stolku s pokladnou vytvořil pěkný hlouček kamarádů a taky hezká sbírka chlastu, který si přivezli sebou. A tak se sedělo a diskutovalo, já s oblibou urážel značku yamaha, protože u stolu se mnou seděli piloti pouze téhle značky a sraz se přece jmenuje „setkání hond do r. v. 89", a tak sem ukazoval, kdo je tam pánem. Možná by se hodilo dodat, že se jedná skutečně pouze o setkání motorkářů, které krom možnosti občerstvit se a promluvit si se spřátelenými lidmi, nenabízí vůbec nic. Spát se šlo vcelku rozumně, ne dlouho po půlnoci. A až na enduro vystoupení ožralého pilota gilery, mimochodem mého kamaráda, se nic nepřístojného neudálo a sraz probíhal ve své poklidné atmosféře.

ImageSobota se od pátku nijak nelišila, jen na odpoledne byla v plánu vyjížďka. Ta mě pravda trošku zklamala. V plánu byla návštěva rozhledny a kostnice pod místním kostelem a věřím, že hrstka účastníků byla spokojena. Zbytek dne se kempem trousili motorkáři, kteří se přijeli kouknout na pestrou paletu dnes už klasických japonských strojů. Večer vzplál oheň a pohodovou atmosféru zpestřilo krátké ničení motorů, asi si někdo říkal, že nesmí chybět na žádném sraze. A kolem třetí se kemp uložil ke spánku.


Neděle ráno. Obvykle už není o neděli o čem psát, ale zde bohužel v noci nějaký hajzlík vykradl tři stany, takže závěr srazu měl nahořklou příchuť. Nezbývá než doufat, že to příští rok neodradí ani mě, ani účastníky a opět společně strávíme první víkend v září 2007 na koupališti ve Křtinách.

HlavaXBR

Fotogalerie :

 Image Image Image
 Image Image Image
 Image Image Image
 Image Image Image
 Image Image Image
Image
 Image< Předch.   Další >

Diskuze k článku:
Zatím žádné příspěvky

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 50


Hlavní strana arrow Reportáže arrow Křtiny 2006
Advertisement