Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


   5 nejnovějších osobních stránek:
NadpisAutorPřidáno
Nová hospoda pro bajkery(ky)bubu (stránky, schéma)9. 8. 2007, 17:02:27
Motorkáři na Filipínáchorhor (stránky, schéma)13. 6. 2007, 11:02:05
HR RACING TEAM boltn (stránky, schéma)9. 2. 2007, 21:38:35
Petrosa a Kačka slaví naroz...boltn (stránky, schéma)20. 11. 2006, 18:07:32
3. závod C.E.C. cupu 2006 -...boltn (stránky, schéma)16. 10. 2006, 23:34:36

Popůvky po čtvrté
Příspěvek přidal Hlava    Středa, 26 červenec 2006
ImageToto je starší článeček, kterej mi nechal HlavaXBR na FTP serveru a kterej sem již nestihnul před svým odjezdem vložit na stránky. Ale snad Vás pobaví i teď, s několikaměsíčním zpožděním. Jsem si jist, že ano, hlavně ty fotečky stojí za zhlédnutí.
Zobrazit celý článek a diskuzi...


Tak jsem zase online a mohu opět spravovat tento web.
Napsal Administrator    Středa, 26 červenec 2006
ImageNazdárek všem bajkerům, kteří si zvykli navštěvovat tento web a v posledních měsících se nedočkali žádných aktualizací a nových příspěvků. SYPU SI POPEL NA HLAVU, jelikož příčinou tohoto výpadku byla má emigrace z ČR (ze studijních důvodů a taky abych byl bliže moři) a problémy s trvalým připojením k internetu. Nicméně to je již vyřešeno a já se opět mohu plně věnovat administraci. Ne tedy až tak pravidelně, jako když jsem ještě byl doma, ale dost často na to, aby tyto stránky zůstali v provozu.

Tímto tedy chci informovat všechny bývalé přispěvatele a snad i potenciální budoucí přispěvatele, že mi opět můžete zasílat příspěvky (reportáže, cestopisy, recenze, atd., z oblasti týkající se motorek a všeho kolem nich) na můj e-mail jura@bajkerjakcyp.com a já je budu v rámci svých možností uveřejňovat. V případě, že tedy budou publikovatelné. Což posoudím sám :-D .

Tímto bych i rád pozdravil všechny bajkery, které jsem zde potkával a od kterých jsem obdržel spousty veselých a sem tam i věcných článků, které zde již byli uveřejněny. Zvláště se to týká HlavyXBR, Horňase, Hyeny, Boltna, kteří byli aktivními přispěvateli. Nemohu opomenout ani Caseho, jehož článek o návštěvě naší populární ostravské Stodolní ulice se stal doslova hitem :-D . Takže chlapci už se těším na Vaše další příspěvky, takže šup šup, sednout na bajky a rychle sehnat nějaké ty zážitky. Ať nám to tu úplně neumře :-D .

ImageTakže se tam doma mějte jak chcete, piště a posílejte články, fotky a třeba i videa (ne moc velká, ať je nesosám z netu týden) a já na Vás občas vzpomenu, jak budu Vaše články dávat na web a občas budu určitě závidět. To se pak budu muset jit odreagovat na pláž a třeba i mrknout jestli tam neni zase nějaká zajimavá loďka.

Zdar jak cyp všem, jura@bajkerjakcyp.com
Nový zákon o provozu na pozemních komunikacích - III. část
Napsal Administrator    Sobota, 20 květen 2006
Zobrazit celý článek a diskuzi...


Nový zákon o provozu na pozemních komunikacích - II. část
Napsal Administrator    Sobota, 20 květen 2006
Zobrazit celý článek a diskuzi...


Nový zákon o provozu na pozemních komunikacích
Napsal Administrator    Pondělí, 13 březen 2006

Čus Motorkále, nazdárek řidiči, dobrej den piloti. Tak a máme tady další přelomovej rok 2006, ve kterém se nám opět mění zákon o provozu na pozemních komunikacích číslo 361/2000Sb ve znění zákona 411/2005Sb. Začíná platit 1.7.2006 a chystají se na nás pěkně pekelné změny a to nejen co se týče těch slavných bodů...!!! Jsou tam, ale i některé dobré změny. Pokusím se Vám je trošku přiblížit a objasnit.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Jak se začíná se stuntridingem?
Příspěvek přidal Hlava    Čtvrtek, 02 březen 2006

Image

No tak tentokrát ani nevím jak správně začít. Snad bych mohl vysvětlit jak sem se k nápadu napsat tenhle článek vůbec dostal... Potkal jsem na motorkářským chatu nějakého mladého klučinu, a snad z nudy, jsem s ním prohodil pár slov.  Pochlubil se mi, že je majitelem Jawy 23 Mustang a že se mu líbí stunt. Ano spousta lidí by se mu vysmála, doba notně poskočila a většina kluků dneska začíná na modernějších strojích, a to nemluvím o těch co se pouští do stuntridingu. Přesto, ze zvědavosti jsem ho požádalj jestli bych nemohl vidět nějaký foto a on se nabídl, že jistě a že prý má i video. No a tak jsme se dohodli, že to zhlédnu a pokud se mi to bude líbit, zveřejním to na webu.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Elefantentreffen2006
Příspěvek přidal Hlava    Středa, 22 únor 2006

Image

Splněný sen

Konečně se mi to podařilo. Po letech přemítání a rozhodování bylo vše připraveno a já se chystal vyrazit na svůj první Elefant. A aby to stálo za to, jednalo se o jubilejní 50. ročník slavného zimního srazu Elefantentreffen.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Přestavba Suzuki GSX 1400 Samurai Power
Napsal Administrator    Úterý, 08 listopad 2005

Image

Po čtyřech letech strávených na překopaném Banditu mě tvůrčí invence nutila postavit něco nového s většími zásahy do podvozku a vytvoření stroje k obrazu svému. Logickým přechodem z B12 je GSX14. Motor mě absolutně nadchnul. Mám rád porci krouťáku v nízkých. Zvažoval jsem i přestavbu z Hayabusy ve stylu B-King, ale pro naháče je motor čtrnáctky pěknější a nemusím ho tolik točit. Takže to, co po půl roce usilovné práce a odříkání vzniklo je něco mezi B-Kingem a Z 1000, která se mi moc líbí, ale ten motor nevalného krouťáku...

 

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Branná - VIII. Kolštejnský okruh "O cenu Václava Paruse"
Napsal Administrator    Úterý, 11 říjen 2005

Image

POZDĚ, ALE PŘECE PŘINÁŠÍME REPORTÁŽ Z LETOŠNÍHO ROČNÍKU CENY VÁCLAVA PARUSE. ZDE JE :

Branná, VIII. Kolštejnský okruh „O cenu Václava Paruse"

Závod historických silničních motocyklů a sidecarů, volný závod supermono.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


SUPPORT - ukončení sezóny 2005
Napsal Administrator    Pondělí, 10 říjen 2005

 Image

Zobrazit celý článek a diskuzi...


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující > Konec >>

Výsledky 12 - 22 z 76

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 39


Hlavní strana
Advertisement