Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


   5 nejnovějších osobních stránek:
NadpisAutorPřidáno
Nová hospoda pro bajkery(ky)bubu (stránky, schéma)9. 8. 2007, 17:02:27
Motorkáři na Filipínáchorhor (stránky, schéma)13. 6. 2007, 11:02:05
HR RACING TEAM boltn (stránky, schéma)9. 2. 2007, 21:38:35
Petrosa a Kačka slaví naroz...boltn (stránky, schéma)20. 11. 2006, 18:07:32
3. závod C.E.C. cupu 2006 -...boltn (stránky, schéma)16. 10. 2006, 23:34:36

Tunned STADION S11
Příspěvek přidal Hlava    Pondělí, 19 září 2005

Image

Tak je tu podzim a motoakce pomalu končí a tak by nebylo pomalu o čem psát. Nicméně rubrika recenze nám stále zeje prázdnotou. Bohužel nemám a nikdy nebudu mít možnost vás seznamovat s novými stroji a přinášet vám skutečné testy, přesto se mi podařilo sehnat k otestování něco, co vás jistě potěší i pobaví, a berte to prosím spíš jako recesi.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Opět Játrolam 2005 a další večírková videa
Napsal Administrator    Pátek, 16 září 2005

Tak se nám poštěstilo získat další videozáznamy z letošní velmi povedené akce "Játrolam 2005" a nenecháme si je pouze pro sebe a opět je zveřejňujeme zde. Kdo viděl již i ty předchozí, nebude se příliš divit, že v hlavní roli opět převládá megamotocyp Hyena a může se těšit na jeho neskutečné příběhy v jeho originálním podání. K dobru nám zde podá jeden výklad i syneček zvaný Boltn.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Opravy v Osobních stránkách
Napsal Gonza    Úterý, 13 září 2005
Zdarec, enem hlasim, že jsem opravil některe chybky v Osobních stránkách - Galerie, které se objevovaly u uživatelů Internet Exploreru. Takže zkoušejte, zkoušejte.

Chtěl bych poděkovat HlavoviXBR za jeho upozornění na tyto nefunkčnosti. Pokud máte nějaké poznatky, které by mohly vést k odstranění chyb, sem s nima!!!!

Jestě jednou díky všem a zdarec!!


Kterak Case na Stodolní z ostravštiny maturoval
Příspěvek přidal Jirka    Úterý, 13 září 2005

Image

O Stodolní kolují v Praze různé pověsti, které bylo nutné prověřit, proto jsme se tam s kámošem Lukášem chystali už dlouho. Ale z různých důvodů (neznalost prostředí, ubytování, práce, jiné akce atd.) nám to stále nějak nevycházelo. V momentě, kdy jsem před cca rokem poznal Hyeňáka sice některé problémy odpadly, ale i tak jsme se na návštěvu této Mekky všech Večírkánenů domlouvali snad dva roky. Až jsem byl touto liknavostí donucen k aktivnějším krokům. Seděli jsem takhle jednou na pivku a udeřil jsem na něj: "Tak co bude s tou Ostravou? Spát můžem u Máry, on nás tam protáhne... ...tak vymysli termín a vyrazíme."

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Křtiny 2005 - fotogalerie II
Napsal Administrator    Čtvrtek, 08 září 2005

Tak zde máme druhou poslední část fotogalerie, vztahující se k reportáži ze srazíku Křtiny 2005, kterou nám dodal náš kolega HlavaXBR. Fotky se vyvedly, takže Hlavoune, fotografa jsi zaměstnal opravdu velmi slušného a proto se ho drž :-))) .No a Vám všem ostatním snad tyto fotografie ukáží pár krásných strojů a přiblíží i atmosféru zmíněného srazu.

 Image

 Image

Image 

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Lůůk hýýýýýr - večírkové videa z Játrolamu 2005 jsou zde !!!
Napsal Administrator    Úterý, 06 září 2005

Zdar jak cyp všem, tak konečně je zde velmi očekávané a žhavé zboží. A tím není nic jiného, než autentické záběry z letošního Játrolamu. Pozor některé záběry mohou být zdraví nebezpečné, hrozí roztržení bránice !!!! :-)))

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Křtiny 2005
Příspěvek přidal Hlava    Úterý, 06 září 2005

Image

Minulý víkend byl co do akcí asi nejbohatší letos vůbec. Jednalo se o takřka komorní setkání určitých skupin motorkářů a pozdní termín má zřejmě zajistit velkou účast, protože je po dovolených a tudíž by se nikdo neměl vymlouvat, že nemá čas! Jen krátce se tu zmíním o akcích, které mám na mysli, a pak už se budu věnovat té kterou sem si zvolil já.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Játrolam 2005
Příspěvek přidal Marek    Pondělí, 05 září 2005

Večírek se vydařil

Jako každý rok tak i tento, netrpělivě čekám na pozvání na Játrolam, který pořáda Rutan společně s Džidži. Hurá, byl jsem nominován mezi vyvolené a i já cyp z Ostravy, ač momentálně dlouhodobě antimotorkále a jenom posraný Autista.

 

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Motowims 2005
Příspěvek přidal Hlava    Úterý, 30 srpen 2005

Image

Tak tentokrát spíše než reportáž přináším spíše krátkou zprávičku z jedné akce od nás z Vysočiny!

 

 

 

 

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Kuželkářská dovolenka
Příspěvek přidal LuneNuire    Středa, 17 srpen 2005

Image

Jelikož mi můj zaměstnavatel o vánocích řekl, že budu mít na přelomu července a srpna dovolenou, tak sem už během zimních měsíců začal vymýšlet, co za těch 14 dní podniknu. Loni se mi líbila společná dovolená s pár Kuželkářema, tak sem si řekl, že by nebylo špatné si to zopakovat. Tož sem sedl k netu, zasurfoval, našel cestovku co pronajímá chaty, chatky, domečky . Pak sem obvolal par lidiček a koncem února jsme zamluvili chatku pro 11-15 lidí na Slovensku kousek od města Stará Lubovňa. Je to asik 50km severně od Popradu. Účast na dovolence přislíbili Kuželkáři Senťa s Lenku, Trenér a Miluškou, Honza s Markétou, Robert s Madlou a já s mou Radkou. Počas celého zbývajícího půl roku jsme se nejen těšili, ale dělali i drobné přípravy a mou hlavní náplní bylo přemluvit Radku a't jedeme na bajku. Nepodařilo se, takže nakonec jely 4 motorky a jedno auto, což se ale nakonec asi ukázalo jako docela prima. Zvlášť pro posádky motorek, kteří dycinky přijeli na místo výletu a mohli se převléknout z kombinézy do něčeho pohodlnějšího a taky měli kde uložit bajkerské věci. Řízením osudu nás nakonec nejelo 10 ale jen 9, Markéta-Raketa nakonec nejela.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující > Konec >>

Výsledky 23 - 33 z 76

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 19


Hlavní strana
Advertisement