Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


   5 nejnovějších osobních stránek:
NadpisAutorPřidáno
Nová hospoda pro bajkery(ky)bubu (stránky, schéma)9. 8. 2007, 17:02:27
Motorkáři na Filipínáchorhor (stránky, schéma)13. 6. 2007, 11:02:05
HR RACING TEAM boltn (stránky, schéma)9. 2. 2007, 21:38:35
Petrosa a Kačka slaví naroz...boltn (stránky, schéma)20. 11. 2006, 18:07:32
3. závod C.E.C. cupu 2006 -...boltn (stránky, schéma)16. 10. 2006, 23:34:36

Drobné změny
Napsal Gonza    Čtvrtek, 11 srpen 2005
Byly provedeny drobné změny v systému Osobních stránek. Při zobrazení stránky pro uživatele a následném kliku na obrázek pro zobrazení v plné velikosti vrcholně zabezpečený Internet Explorer tvrdil, že se jedná o soubor img.php a nezobrazil ho jako obrázek, ale snažil se ho otevírat (nebo ukládat) jako textový soubor. Teď už je to OK a obrázky se zobrazují jak mají.

Během dneška maximálně zítřka očekávejte další možnosti, a to sice typ stránky Článek. Jakmile články zprovozním, uveřejním jejich pomocí co možná nejpodrobnější popis či návod jak na to.

Takže já jdu robit (pokud mě nezavolají do porodnice, že už je to tady :)) a vy užívejte!!

Nazdar


Omluva
Napsal Gonza    Středa, 10 srpen 2005
Možná jste zaregistrovali, že se na našem serveru objevila možnost zřídit si vlastní stránky a možná jste tuto možnost již testovali. Pokud je tomu tak, možná jste si všimli, že v průběhu přidávání obrázků se vyskytly malé chybičky. No, lépe řečeno, nešly přidávat obrázky... Ještě lépe řečeno, nešlo přidat vlastně nic... Ještě lépe, nebudu to natahovat, nefungovalo to vůbec, a to sice mou vinou. Poněkud jsem opoměl nastavit správné přístupové údaje do databáze. Kaji se tedy ukázkově, sypu si popel na hlavu a s kvílivými výkřiky "Mea culpa!!" svatosvatě prohlašuji, že nyní již je vše nastaveno, jak má, a že to funguje. Tak to zkuste ještě jednou.

Díky za pochopení a zdarec.

PS: Nebo jste to ještě nikdo nezkoušeli, že se nikdo neozval?
Zobrazit celý článek a diskuzi...


VyzvaVyzva!!!
Napsal Gonza    Pondělí, 08 srpen 2005
Je všeobecně známo, že na celém světě zuří válka proti terrorismu. Toto by eventuelně mohla být jedna z cest, jak se s terroristy popasovat :)
Zobrazit celý článek a diskuzi...


Osobní stránky
Napsal Gonza    Čtvrtek, 04 srpen 2005
Zdarec, zdravím Vás ze své computerové sluje. Jsem zplnomocněn prohlásit, že tady máme novou atrakci - Osobní stránky.

    Osobní stránky jsou tolik očekávanou a již dlouho avizovanou možností, jak můžete na našem serveru uveřejnit Váš obsah. Přístup k prohlížení Osobních stránek mají všichni návštěvníci, své stránky mohou pochopitelně přidávat jen registrovaní uživatelé.

   Systém je v současné chvíli ještě ne úplně dokončen. Zatím máte možnost uveřejnit jen stránky typu Galerie. Do budoucna můžete očekávat i další šablony.

   Jelikož se při spuštění podobně rozsáhlé hračky dají očekávat chybičky, neváhejte a informujte nás o nich prostřednictvím obligátních linků.

   Ať je Vám tuten server enem ku prospěchu a zdarec jak sfinja!!!


Večírek jak cyp
Příspěvek přidal Hlava    Úterý, 26 červenec 2005

Image

Vidět Ostravu a zemřít. :-)

 

Tak se opět přiblížil víkend a vyvstala otázka, co s ním? Motosrazů sem už tak nějak přejedený a tak sem si řekl, že by to chtělo změnu. A nedalo to ani příliš práce a už se mi v hlavě začal rodit plán, ano navštívím město večírků a skvělých přátel - Ostravu.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Na Oravu, cestou i necestou - II.díl
Napsal Jura    Čtvrtek, 21 červenec 2005

Hýr sem já

Přestože je to na Oravskou přehradu z Ostravy relativně blízko, já se nějak moc rozepsal a rozdělil jsem článek na více dílů. V tomto druhém dílů se už věnuji Slovensku, a to konkrétně úseku od hranic až po Oravici.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Na Oravu, cestou i necestou - I.díl
Napsal Jura    Středa, 20 červenec 2005

Image

Zdar jak cyp všem. Konečně jsem si našel trochu času abych Vám popsal náš krátký dvoudenní výlet za hranice, a to přímo za krásami Slovenska. Přiblížil některé fajné trasy, které stojí za to si projet když už pojedete kolem a dal i pár tipů ohledně ubytování a stravování. No a snad se mi i podaří Vám nastínit, jak jsme si to celé užili - když ne textem, tak aspoň přiloženými fotografiemi a videem.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


S Boltnem na Macháč
Příspěvek přidal BOLŤAS    Úterý, 19 červenec 2005

 

Boltn

S Boltnem AŠ na „Macháč" - alias Macháč second servise

 

. . . je všední den. Ten, někde uprostřed týdne - kdy s kuloárů prosákla zpráva, že se prý jede o víkendu na Máchovo jezero. A jak se nám ten pracovní pětiboj blížil do finále, začala se tvořit jistá skupinka infikovaných bytostí - důvěrně přezdívaných „bajkeři", která pozvolna ladila čas a místo odjezdu. V pátek, byl termín pevně stanoven na sobotu 10,00 hodin ráno. Protože jsem na bajku dlouho nikde nebyl, onen páteční večer takticky ustupuji do předem připravených pozic v Kuníně, kde zůstávám stranou všem nástrahám v podobě nečekaně vlezlých a nevyzpytatelných večírků.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Sidecar aneb Nasavrky 2005
Příspěvek přidal Hlava    Pátek, 15 červenec 2005

Image

Všechny vás opět zdravím!

A jsem tu zas, doufám že vám moje reportáže z mých cest dělají radost, a pokud by se ke mně snad někdy chtěl někdo přidat budu jenom rád a to i ve smyslu, že pojede se mnou anebo napíše také nějakou reportáž. Zvláště pak jedná-li se o akci vámi oblíbenou, kterou navštěvujete každý rok, nechám se i já rád zlákat a v příštím roce se tam objevím.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Motorkále sqwoš 2005
Příspěvek přidal Marek    Pátek, 15 červenec 2005

Image

Bajkeři motorkále sqwoš

Tak aby se neřeklo, že pořád chodíme jenom večírkovat a nebo jezdit na motkách, tak občas teda jako sportujeme. Proto jsme uspořádali tento malej turnájek ve sqwoši. Jelikož chceme toto každý rok opakovat, tak jsme s dovolením Pavly uspořádali Hrkačův memoriál na památku našeho kamaráda.

 

 

Zobrazit celý článek a diskuzi...


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující > Konec >>

Výsledky 34 - 44 z 76

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 17


Hlavní strana
Advertisement