Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


   5 nejnovějších osobních stránek:
NadpisAutorPřidáno
Nová hospoda pro bajkery(ky)bubu (stránky, schéma)9. 8. 2007, 17:02:27
Motorkáři na Filipínáchorhor (stránky, schéma)13. 6. 2007, 11:02:05
HR RACING TEAM boltn (stránky, schéma)9. 2. 2007, 21:38:35
Petrosa a Kačka slaví naroz...boltn (stránky, schéma)20. 11. 2006, 18:07:32
3. závod C.E.C. cupu 2006 -...boltn (stránky, schéma)16. 10. 2006, 23:34:36

Upravené budíky
Napsal Gonza    Úterý, 12 červenec 2005
Provedl jsem menší úpravu našich budíků. Poněkud jsem se pokusil je optimalizovat a snížit počet obrázků za sekundu. Výsledkem by mělo být menší zatížení vašich ctěných kompů a tedy menší výskyt postraních nežádoucích efektů. Ti, kteří máte budíky vypnuté je můžete tedy zapnout za odkazem Budíky v Hlavním menu. Poté pro jistotu použijte klávesovou kombinaci Ctrl+F5 což je úplný refresh prohlížeče, donutíte ho tím načíst veškeré soubory ze serveru a nestane se vám, že by se vám zobrazily budíky uložené u vás na disku mezi dočasnými internetími soubory.

Zdar a sílu
Zobrazit celý článek a diskuzi...


Bodový systém
Napsal Administrator    Středa, 29 červen 2005

Image

A je to tu!
Čus Motorkále!
Jak už asi víte, schválili nám bodovej systém. Nevím jak Vám, ale mi to hnulo vším, co mám v útrobách a nejvíc nervama. Je sice pravda, že na cestách se děje spousta hnusu a humusu, a že tam jezdí i lidé, co by raději měli chodit jen pěšky, a navíc za doprovodu. A to vše mají změnit "SLAVNÉ BODY"? To si myslím, že asi těžko.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Hell's Angels v Praze
Napsal Gonza    Pátek, 24 červen 2005
ImagePro ty, kterým utekly ve zpravodajství celoplošných televizí reportáže o srazu gangu Hell's Angels v Praze.

       zpráva ČT1   zpráva NOVA   zpráva PRIMA
Zobrazit celý článek a diskuzi...


Inzerce zprovozněna!
Napsal Gonza    Čtvrtek, 23 červen 2005
Další z výdobytků (a toto slovo jistě nemá nic společného s oslovením Vy dobytci) databázového věku spouštíme i u nás. Inzerce je rozdělena do čtyř kategorií: Motorky, Náhradní díly, Doplňky a (obligátní) Ostatní. U každého inzerátu je možnost zaplést pestrou diskuzi, podobně jako je tomu u článků. To se může hodit třebas těm, kteří nemají úplně představu o tom, jestli je cena u toho kterého předmětu OK, mohou tedy u inzerátu položit dotaz a očekávat odpovědi a názory širokého fóra.
Inzeráty mohou přidávat všichni registrovaní useři pomocí odkazu Přidat inzerát v pravém uživatelském menu a Všechny své přidané inzeráty můžete spravovat, upravovat a mazat pomocí linku Moje inzeráty tamtéž. Inzerát může obsahovat obrázek, bez textu se neobejde a kontakt. Jako kontakt zadávejte telefonní číslo nebo emailovou adresu, je vyžadován alespoň jeden údaj. Tyto údaje jsou zobrazovány všem, obchodní reakci tedy mohou uskutečnit i neregirovaní useři.

Jakékoli připomínky a návrhy uvítáme buď v příslušném fóru, nebo přes odkaz Kontaktujte nás.

Tak nechť je Vám inzerce jenom a jenom ku prospěchu, fajne trasy a mnoho km Vam přeje Gonzimir.


Výlet na macháč
Příspěvek přidal Michal    Pátek, 17 červen 2005

 

Západ slunce na macháči

Zdar jak cyp všem bajkerům i jiným cypům. Konečně nám Horňas (bajkerjakcyp) zaslal dlouho slibovanou reportáž - cestopis z květnového výletu na Máchovo jezero. Skupinka alkoholiků a megačůůůůr z Ostravy se rozhodla omrknou krásy za hranicemi moravy a opět po nějakém čase mrknou do čech. A jak Horňas píše, tak to stálo za to :-)))

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Závody supermoto v Ostravě
Napsal Administrator    Středa, 08 červen 2005

 

Supermotardy v Ostravě

Již tuto neděli, tj.12.6.2005, pokračuje seriál mezinárodního mistrovství ČR supermoto dalším závodem v Ostravě, a to v areálu firmy Libros. Všichni fandové a nadšenci mohou sledovat dopolední tréninky, které budou probíhat od 7:30 do 11:30 a následně odpoledne i finálové jízdy, které se pojedou v časech od 12:30 do 17:30.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Support open air 2005
Příspěvek přidal Michal    Úterý, 07 červen 2005

 

Support open air 2005

Klub Support na ul. Stodolní v Ostravě slaví tuto sobotu, tj. 11.6.2005 své první narozeniny aneb "The výtržnost open air 2005". Pro zobrazení celého plakátu klikněte na obrázek. Soubor je v .pdf.
Zobrazit celý článek a diskuzi...


Hořice 2005
Příspěvek přidal Hlava    Čtvrtek, 02 červen 2005

Image

Tak jako každý rok i letos se vydala do Hořic v podkrkonoší nejen asi třístovka odvážných jezdců ale i  početná skupina fanoušků tohoto krásného přírodního okruhu! Pro neznabohy a zastánce sterilních okruhů podotýkám že se jednalo o 43. ročník těchto závodů, a ne nadarmo je tento okruh nazýván českou obdobou britské TT na Islend of Man.

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Vzpomínka na výborného člověka
Napsal Administrator    Úterý, 31 květen 2005

Rád bych věnoval těchto pár řádek panu doktoru VLADIMÍRu FABIÁNovi. Tento člověk věnoval na sklonku svého života svůj drahocenný čas i pro zkurvené dárce orgánů ( jak sám říkával ) a nejednoho pacienta vytáhl z bryndy. Protože si nepotrpěl na žádné dlouhé řeči, přičemž jeho pragmatický přístup k životu mnoho lidí nebylo schopno kousnout, budu po jeho vzoru strohý a věcný :


„AŤ VÁS NA VAŠÍ POSLEDNÍ CESTĚ  PROVÁZÍ POHODA, KLID A ŽÁDNÁ LIDSKÁ HLOUPOST"

BOLTN

Zobrazit celý článek a diskuzi...


Džouky :D
Napsal Gonza    Pondělí, 30 květen 2005
Vysmjaty Helou ebrybady. Jistě jste již zaregistrovali, že v menu přibyla další položka. Ano jsou to anekdoty, vtipy, žerty či jak chcete... Dále jste jistě zmerčili další položku ve vašem osobním menu. To je to napravo a vidí ho jen ti registrovaní. Pomocí této můžete přidat nový kousek do celé vtipné sbírky. A jak to funguje?
Inu jak, můžete přidat buďto jen text, nebo jen obrázek, nebo obojí. Všichni ostatní mohou Vámi přidaný exemplář hodnotit známkou jako ve škole (1 - super, 5 - nuda) a nejlepší desítku můžete zobrazit po kliknutí na odkaz Top Ten. Tak vtipujte, žertujte a připomínkujte - buď přez odkaz Kontaktuje nás tady vlevo nebo v příslušném tématu ve fórech. Tož se mějte super!!!!!!

P.S.: A taky jsou zprovozněny diskuze k jednotlivým článkům. Tramtadadá!!!


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující > Konec >>

Výsledky 45 - 55 z 76

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 20


Hlavní strana
Advertisement