Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


Návod č. 1
1.Zdarec, první informací budiž snad to, že tento návod je celý připravený tímto systémem Osobních  stránek, tím chci říci, že by se podle toho dalo usuzovat na to, že to funguje :).

Tak dost úvodů, pojďme na to.

punktAsi nejdůležitější je říct, kde začít. První věc: Musíš být zaregistrován a přihlášen. Pak se ti napravo ve tvém osobním menu objeví odkaz Tvoje  stránky. Kliknutím na něj se dostaneš na stránku, na které vlastně zatím neuvidíš nic jiného, než zprávu o tom, že ještě nemáš žádné stránky a link Přidat  stránku. Na ten klikni.

punktNa následující stránce najdeš možnost výběru typu stránky. V současné době jsou k dispozici dva typy:  Galerie  a  Článek (do budoucna jsou v plánu ještě další tři - úvodní stránka, obrázky s popisy a tabulka odkazů nebo čehokoli). Výběr typu stránky provedeš rozevírací roletkou v horní části stránky. Po té, co vybereš některou z možností, se ti příslušný typ stránky zobrazí, aby jsi měl představu o tom, do čeho jdeš. Pokračuj kliknutím na tlačítko Další.

V dalším dílu se podrobně podíváme na typ stránky Galerie.
<<< Předchozí     Další >>>

popis stránky: Toto je první ze série stránek, na kterých se pokusím popsat, jak celý systém Osobních stránek funguje a jak na to.
celkem zobrazena: 12918     průměrné hodnocení: 1     počet hodnocení: 1
1    2    3    4    5
(jako ve škole)

Diskuze:
Zatím žádné příspěvky

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 31


Hlavní strana
Advertisement