Hlavní menu
Hlavní strana
Aktuality
Cestopisy
Recenze
Reportáže
Vzpomínáme
Prohledávání
Počasí
Slovník OV-ČJ
Džouky
Inzeráty
Budíky
Osobní stránky
Pokec
Fórum
Chat
Kalendář
Volte
Jak se Vám líbí?


2. závod C.E.C. cupu 2006
GP Brno   
Máme tady pravda jenom čtyři necelé dny, do posledního podniku závodu C.E.C. cupu 2006, a tak by se zřejmě hodilo, alespoň lehce poohlédnout po druhém klání, které se konalo 17. července léta páne 2006. Vím, že zřejmě neuniknu jízlivým posměškům všech škarohlíků, kteří mi řeknou „to brzo ty případe“ . . . Tak nějak jsem kupodivu i já spadl do časové smyčky různých večírkových nástrah, . . . ale co vám tady budu povídat, však to znáte, že? Přijměte tedy mou omluvu s tím, že to stejně není naposled.


K věci. Příprava proběhla, oproti prvnímu závodu poněkud důsledněji. Jak jsem psal v prvním článku, na druhý závod se opravdu přijelo závodit. Přibyly nové stroje, úpravy motorek, vybavení hodné závodních profi týmů, pilovala se strategie a podobně.

second depo to je pohoda před závodem odpočinek :)tréningdivácká kulisa :)Haggův specíál - proti tomu hoši jezdili také na to koukali  . . .nové cedule :)Radim a PavelOvšem osvědčené metody a hlavně podpora zůstaly. Mám tím na mysli HIGH PERFORMANCE SADU značky BERNARD a podobné finesy, které jak jsem si všiml, začaly pomalu přejímat do praxe i jiné závodní týmy. A však neusínáme na vavřínech a jdeme s dobou. Ikdyž se v depu nesmí grilovat, on čerstvý stejčík přijde po takovém vypjetí k duhu. Kolem předvečerního, seznamovacího aktu se raději zmiňovat nebudu, snad jen upřesním, že byl, jak to jen říci - čut čut.
krupica :)je libo stejčík ?pohodová rozprava na kontrolu přišla i policienějak se nechytla :)pomalu půjdeme spát závodníci již spía ti co nespí ?Dobrá, k závodu bych ve zkratce řekl, že proběhl bez jakéhokoli přerušení. Počasí bylo jako vystřižené ze závodu motoGP, konaného někde hodně na jihu uprostřed července. Pro čtenáře, kteří neví co mám na mysli „oskar pral, jak sedlak cepem“. Sice nastali drobné komplikace spíše na straně JOEBARTEAMU, ale zkušený servisní tým, pod vedením VAVROSE, vše bez jakýchkoli ztrát na čase vyřešil. Závod byl o poznání tvrdší a jelo se doslova v páru případech až na krev.

servisní tým v akcito je technika ! ! !a počasí ? lux ! ! ! před závodem se ukázal opět . . .PEPA SRŠEŇ - je to ale kanec :)jedém příprava na start a zamyšlený manažer JOEBARTEAMU - ŠÍMASTART ! ! !Naštěstí, naši borci v obvyklém složení :

- JOEBARTEAM CZ :
Michal Hudec         Honda CBR 929 RR
Ruda Kohut           Ducati 998
Filip Žák                 Yamaha R1
Jiří Friedel             Yamaha YZF
Pavel Poslušný     Yamaha R1

- SUPPORT RACING TEAM  :
Radim Mácha       SUZUKI GSX-R 1000 K5 r.v. 05
Martin Kučera       SUZUKI GSX-R 1000 K5 r.v. 05
Pavel Boháč         KAWASAKI ZX-10R NINJA r.v. 04
Honza Šmíd         KAWASAKI ZX-10R NINJA r.v. 05          

absolvovali závod bez úhony na zdraví.  
Tady bych se rád zastavil nad výsledky, které přestože byl závod opravdu „našlapaný“ dopadl pro oba týmy postupem na bodované příčce směrem nahoru :

- kategorie amatéři 1 000ccm :
11 . místo JOEBARTEAM CZ
( celkem 30 týmů )

- společná kategorie amatéři 1 000 a 600ccm :      
17. místo JOEBARTEAM CZ
( celkem 38 týmů )

- společná kategorie profíci a amatéři 1 000ccm :  
8. místo SUPPORT RACING TEAM  
23. místo JOEBARTEAM CZ
( celkem 47 týmů )                                                

- celkové výsledky všech kategorií :  
11. místo SUPPORT RACING TEAM
32. místo JOEBARTEAM CZ    
( celkem 64 týmů )                                                  

Vsadím se, že jste nyní zvědaví, jak si stojí naše týmy v celkovém hodnocení. Myslím, že to není vůbec špatné. Podtrženo a sečteno :

AMATÉŘI CELKOVÉ VÝSLEDKYBODOVÝ SYSTÉMPro úplnost jsou body přidělovány za 1. až 15. místo podle stejného schématu jako v závodech MS Endurance (závody s délkou do 6 hodin) a to podle této tabulky.

Další podnik závodu C.E.C. ( Czech Endurance Cup ) se koná již příští pondělí 16.10.2006. Tento třetí podnik závodu, bude letošní závěrečný a myslím, že půjde do tuhého. Na trati v každém případě a v depu asi taky, protože ranní a večerní teploty už bohužel nebudou žádná Hawai. V každém případě oceníme opět jakoukoli podporu, třeba i ve formě divácké kulisy. Tímto bych chtěl poděkovat motomamce Hance za příkladný sponzoring ve formě luxusního papání. S prázdným žaludkem, přec nejde podat žádný kvalitní výkon, na tratí i v . . . . . . . jinde. To věděli i naše babičky, které tradovali klasické pořekadlo „láska prochází žaludkem“.  
Místa na našich kapotách snesou ještě nějakou tu reklamu, takže s radostí uvítáme jakoukoli sponzorskou účast. V případě zájmu kontaktujte manažera týmu :

pan :  Michal BOLTN Svojanovský
email : boltn@centrum.cz
GSM : 777 30 53 63

Z posledních závodů v tomto roce, se opět pokusím zprostředkovat zážitky a hlavně FINÁLOVÉ POŘADÍ ! ! !

Zatím ahoj
BOLTN

PS : SUPPORT BEGINER TEAM se zatím potýká s lehkým nedostatkem jezdců, protože jediný platný člen HORN se učí jezdit na zadním a mimo kapot a pár NOVÝCH šrámů na opravené kombinéze stylizuje vzhled vozidel před sebou. Proto jeho kamarádi, musí od jisté doby raději jezdit se svými vozy za ním. Druhým jezdcem, který vycítil příležitost na zavodním okruhu je BOLTN, ale ten pod silou tlaku neúspěchu, raději ustoupil do osvědčených pozic a zakoupil vysněný litrový chopper . . .  
  
<<< Předchozí     Další >>>

popis stránky: 2. závod C.E.C. cupu 2006
celkem zobrazena: 7739     průměrné hodnocení: nebyla hodnocena
1    2    3    4    5
(jako ve škole)

Diskuze:
Zatím žádné příspěvky

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Registrace
Nemáte účet?
Vytvořte jej!
Kdo je on-line
Právě zde jsou
Hosté : 45


Hlavní strana
Advertisement